V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozice:

Administrativní pracovník pro smluvní agendu a evidenci zakázek

Náplň práce:
  • administrace smluv,
  • zpracování jejich dodatků,
  • vedení evidence zakázek,
  • předávací protokoly a fakturace.
Požadavky:
  • středoškolské vzdělání s maturitou – ekonomický, nebo stavebně-ekonomický obor,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce na PC (zejména běžné programy MS Office),
  • flexibilita,
  • znalost programu Helios výhodou.
Nabízíme:
  • práci na HPP,
  • stravenkový paušál,
  • mobil i k osobnímu použití,
  • týden dovolené navíc,
  • po zapracování penzijní připojištění,
  • možnost Multisport,
  • velmi dobré platové ohodnocení (dle zkušeností),
  • místo výkonu práce: centrála Praha.

Projektant mostů/dopravních staveb

  • účast na významných projektech v ČR případně zahraničí,
  • zpracování projektových dokumentací mostů/dopravních staveb,
  • statické výpočty,
  • modelování v programech ACAD a Civil,
  • projektování v systému BIM.
Požadavky:
  • středoškolské s maturitou/vysokoškolské vzdělání stavební obor,
  • vhodné i pro studenty a absolventy,
  • znalost práce na PC (zejména CAD programy a MS Office),
  • flexibilita, ochota zvyšovat si kvalifikaci,
  • znalost projektování metodou BIM výhodou.
Nabízíme:
  • práci na HPP, DPP i částečný úvazek,
  • velmi dobré platové ohodnocení (s vysokou motivační složkou),
  • místo výkonu práce: centrála Praha, středisko Plzeň, filiálka České Budějovice, detašované pracoviště Liberec.